Робота Business Development Representative в Netpeak Group Робота на dev ua jobs.dev.ua

Зайдіть або зареєструйтесь як роботодавець, щоб побачити контактну інформацію. Підтвердити вашу адресу е-пошти, натисніть посилання й активувуйте сповіщення про вакансії. На жаль, ми не знайшли таку вакансію. Будь ласка, зміни запит і спробуй ще раз.

sales development representative робота

Будь ласка, введіть пароль, щоб увійти. Щоб зберегти вакансію, треба увійти або зареєструватися. 30 вересня на економічному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка в місті Києві відбулася… Знання технологічних процесів та ветеринарних https://wizardsdev.com/ питань по вирощуванню молодняка та годівлі ВРХ. Консультації клієнтів стосовно годівлі ВРХ (розробка рекомендацій по годівлі, поживності раціонів, схем годівлі) та умов утримання. Вміння розрахунку раціонів для тварин (кормових добавок та преміксів).

Ви успішно зберегли пошук

Повний цикл – пошуку роботодавців, візування найкращих умов для наших працівників, підписання контракту та оплати інвойса. Маю свою власну базу більше 8000 потенційних роботодавців. Успішні контракти – Австрія, Норвегія, Німеччина та Данія. Молодий та дружний колектив у пошуку нових співробітників. Ми шукаємо амбітних, комунікабельних та бажаючих розвиватися разом з нами.

  • Внутрішні корпоративні знижки на різні послуги, у тому числі знижки на курси англійської.
  • 21 жовтня команда Kreston Academy знову зібрала співробітників різних департаментів на внутрішній майстер-клас.
  • Робота з цікавим продуктом, який постійно розвивається і допомагає клієнтам просувати свої застосунки.
  • Asolytics — платформа, яка дозволяє оптимізувати розміщення мобільних додатків у Google Play та App Store.
  • Ви — проактивна людина.
  • Під час презентації наш перший інтерн по дуальній програмі Сергій Чоловський також поділитися власним досвідом роботи в ЛУН.
  • Наш дослідницький центр — ЛУН Місто — взяв участь у міжнародному архітектурному фестивалі CANactions International Architecture Festival 2021.

Робота з цікавим продуктом, який постійно розвивається і допомагає клієнтам просувати свої застосунки. Можливість безкоштовного відвідування профільних та непрофільних освітніх івентів, організатором яких є Netpeak Group. Розробка та реалізація короткострокової та довгострокової бізнес-стратегії компанії. Вмієте сформувати такі цілі та KPI sales development representative команді, щоб чітко відстежувати ефективність кожного та бізнесу загалом. PDFLiner — платформа для заповнення, зберігання та обміну PDF-документами для оптимізації та спрощення цифрового документообігу. 42n створює та розвиває контентні сайти з метою монетизації трафіку через різні партнерські мережі, а також досліджує та тестує нові ніші.

Менеджер з продажу, торговий представник з авто (область)

Залиште, якщо хочете, щоб ми проінформували вас про розгляд скарги. Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження. У вас вже є обліковий запис.

sales development representative робота

Вимушена пауза нашого звичного режиму через спалах коронавірусу стимулює нас шукати нові способи для повсякденних… Наш дослідницький центр — ЛУН Місто — взяв участь у міжнародному архітектурному фестивалі CANactions International Architecture Festival 2021. І команда не тільки виступила, а ще й зняла для вас кіно.

Потрібна допомога?

Можливість участі в освітніх івентах, які ми організовуємо. Круте community фахівців всередині Netpeak Group (2 агентства, 4 самостійних b2b SaaS продукту, всього 9 компаній входить до групи). Оплачувана відпустка у розмірі 24 календарних днів, оплачувані лікарняні. Формування та контроль виконання стратегічного плану та KPI компаній. Ви швидкі у прийнятті рішень — можете оперативно зважити всі «за» та «проти». Asolytics — платформа, яка дозволяє оптимізувати розміщення мобільних додатків у Google Play та App Store.

Можливість працювати повністю віддалено або в офісі (Одеса, Київ, Харків, Черкаси, Ужгород, Львів, Рівне, Кривий Ріг). Офіси автономні на випадок відключення світла. Знання складових компонентів ноутбуків, досвід пошуку та усунення несправностей на рівні заліза та ПЗ. Ви маєте досвід роботи на керівній посаді від 2-х років, бажано СЕО/COO та у SaaS.

Ще актуальні вакансії в категорії Продажі

Робота з мотивованою командою зацікавленою у продукті. Швидке прийняття рішень та тестування ідей — мінімум бюрократії. Максимальну самостійність в прийнятті рішень щодо флоу продажів. Бути частиною процесу створення нового продукту над ринком ASO. Та можливість максимально впливати на продукт. Розуміння роботи SIP-телефонії та навички налаштування клієнтських пристроїв.

sales development representative робота

Наша команда створює крутий відео контент з 2014-го року. Також готові взяти людину з інвалідністю, ветерана. Досвід роботи від 5 років. Ми співпрацюємо з вищими навчальними закладами та влаштовуємо щорічні дні відкритих дверей, щоб показати всі переваги майбутньої роботи у Kreston Ukraine.